Veikla

Linksmus, išradingus ir iniciatyvius studentus burianti organizacija, atstovaujanti visiems VGTU Architektūros fakulteto studentams, ginanti jų teises ir interesus VGTU Architektūros fakultete ir už jo ribų. Kiekvienas studentas čia yra laukiamas – tiek ieškantis atsakymų į jam rūpimus, svarbius klausimus, tiek turintis idėjų ir noro jas įgyvendinti.

Mūsų tikslai:

  • Tinkamai atstovauti AF studentus akademiniuose procesuose;
  • Kurti AF studentams palankesnę socialinę aplinką;
  • Rūpintis, kad AF studentus pasiektų reikalinga ir aktuali informacija;
  • Kasmet organizuoti įvairius švietėjiškus, kultūrinius, pramoginius renginius;
  • Būti grandimi tarp AF studentų ir AF dėstytojų, administracijos;
  • Kurti studentišką rytojų!

Mūsų veikla

Mes bandome nagrinėti Tavo skundus, prašymus, giname Tavo interesus universiteto posėdžiuose bei atstovaujame Tave už universiteto ir fakulteto ribų. Kitaip tariant, mes esame tas tiltas, kuris jungia studentą su universiteto dėstytojais ir administracija.

Mes padedame integruotis pirmakursiams į universiteto gyvenimą: vykdome kuratorių ir seniūnų programas, organizuojame „Fux‘ų“ stovyklas bei „apdovanojame“ nepamirštamu krikštu. Taip pat rūpinamės visų VGTU studentų kultūriniu gyvenimu, siekiame, kad Tavo laisvalaikis būtų prasmingas ir įdomus. Kasmet rengiame tradicines fakultetines dienas, nuolat informuojame apie Vilniaus mieste bei visoje Lietuvoje vyksiančius jaunimo renginius bei aktualius studentams įvykius.

Mes esame tam, kad padėtume Tau, todėl nebijok reikšti savo nuomonės mums, visuomet kreipkis, jei ištiko bėda, turi pastabų ar klausimų. Atėjęs pas mus visada išgirsi atsakymą ir sulauksi pagalbos, nes čia dirba studentai, norintys ir galintys padėti Tau!